Mieszkańcy Powiatu Piskiego mogą skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej

Czwartek, 24 września 2020 18:28 Tadeusz Kowalczyk

Starosta Piski przypomina, że Mieszkańcy Powiatu Piskiego mogą skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz nieodpłatnej mediacji.

Na terenie powiatu piskiego w 2020 roku działają dwa punkty nieodpłatnego poradnictwa:
1. Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Piszu zlokalizowany w budynku Starostwa Powiatowego w Piszu przy ul. Warszawskiej 1.
W punkcie udzielana jest nieodpłatna pomoc prawna oraz nieodpłatna mediacja przez radców prawnych i adwokatów wyznaczonych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych oraz Izbę Adwokacką z siedzibą w Białymstoku.
2. Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego zlokalizowany w Białej Piskiej w budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Białej Piskiej, ul. H. Sienkiewicza 16 (budynek sali gimnastycznej).

Plan zajęć w roku szkolnym 2020/2021 kursu kwalifikacyjnego w ramach kwalifikacji ROL.03 w Zespole Szkół nr 1 w Białej Piskiej

Czwartek, 10 września 2020 16:53 Tadeusz Kowalczyk

DO POBRANIA:

PLAN ZAJEĆ LEKCYJNYCH: PLAN na cały rok

PLAN ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH: PLAN na cały rok


 

 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Wtorek, 30 czerwca 2020 20:50 Tadeusz Kowalczyk

26 czerwca o godzinie 8.00 rozpoczęło się w Zespole Szkół nr 1 w Białej Piskiej uroczyste zakończenie roku szkolnego. Miało ono zupełni inny wymiar niż każdego roku i wyglądało inaczej, niż do tej pory. Uczniowie w ustalonej kolejności odbierali świadectwa od wychowawców, zachowując zasady reżimu sanitarnego.

Dziękujemy za wspólny rok, za włożony trud i cierpliwość z obu stron, zarówno uczących, jak i uczonych.

ODWOŁANE UROCZYSTE OBCHODY 70-LECIA SZKOŁY ORAZ ZJAZD ABSOLWENTÓW

Niedziela, 17 maja 2020 11:36 Tadeusz Kowalczyk

 

Informacja dla kandydatów do Zespołu Szkół nr1 w Białej Piskiej

Niedziela, 26 kwietnia 2020 12:33 Tadeusz Kowalczyk

Drogi absolwencie szkoły podstawowej!

Czas nauki w szkole podstawowej nieuchronnie dobiega końca. Przed Tobą trudna i odpowiedzialna decyzja wyboru dalszej drogi kształcenia.

Od dnia 11 maja 2020r. można składać wnioski o przyjęcie do naszej szkoły, proszę pobrać wniosek o przyjęcie do technikum 5-letniego lub szkoły branżowej:

  • pobierz wniosek do technikum 5-letnie (wersja PDF) - TUTAJ.
  • pobierz wniosek do technikum 5-letnie (wersja Word) - TUTAJ.
  • pobierz wniosek do szkoły branżowej (wersja PDF) - TUTAJ.
  • pobierz wniosek do szkoły branżowej (wersja Word) - TUTAJ.

Wniosek można dostarczyć:

  • w wersji elektronicznej - (pobrać w formacie PDF lub Word)
    • (PDF lub Word) - wydrukować, wypełnić, podpisać i zeskanować (ewentualnie zrobić zdjęcie w dobrej jakości), przesłać do szkoły pocztą elektroniczną jako załącznik na adres: sekretariat@zsnr1bialpiska.pl (plik nazwij: "nazwisko_1 imię_2 imię" przykład: "nowak_jan_stanisław
    • (Word) - wypełnić korzystając z programu Microsoft Word lub innego, przesłać do szkoły pocztą elektroniczną jako załącznik na adres: sekretariat@zsnr1bialpiska.pl (plik nazwij: "nazwisko_1 imię_2 imię" przykład: "nowak_jan_stanislaw"
  • osobiście - (pobrać w formacie PDF lub Word) wydrukować, wypełnić i dostarczyć do szkoły od dnia 11 maja 2020 r. w godzinach 8.00 – 14.00

Pozostałe dokumenty będzie można dostarczyć w późniejszym terminie.

Wszelkich informacji na temat przyjęcia do szkoły udziela sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 14.00. pod numerem telefonu 87 4259160

 

Więciej informacji w zakładce - REKRUTACJA 2020/2021