WYGLĄDASZ JAK MILION DOLARÓW!

Niedziela, 20 października 2019 17:03 Tadeusz Kowalczyk

Która z pań nie chciałaby usłyszeć tych kilku słów? Otóż wystarczy trochę doświadczenia oraz znajomość kilku porad i trików, które znajdziesz w książce pod tytułem „Jak wyglądać olśniewająco”, by za przysłowiowe grosze wyglądać modnie i stylowo. Andrea Pomerantz Lustig, wieloletnia redaktorka działu urody czasopisma "GLAMOUR", zebrała w swoim poradniku dziesiątki praktycznych porad i sekretów najsłynniejszych wizażystów świata. Dzięki tej lekturze możesz - bez wydawania fortuny, odnaleźć swój niepowtarzalny styl i wyglądać jak przysłowiowy milion dolarów.

Jak dodać szyku włosom i fryzurze? Jak efektywnie zadbać o skórę? Co zrobić by makijaż odsłaniał, a nie zasłaniał? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź we wspomnianej książce. Znajdziesz ją wśród nowości na półce w naszej bibliotece

Co sądzą o tej książce inni?

Wydawca:
„Dbanie o urodę przypomina grę komputerową. Jeśli grasz w nią wystarczająco długo, jesteś w stanie przechodzić na wyższe poziomy. A Jak wyglądać olśniewająco Andrei Pomerantz Lustig jest najlepszą instrukcją takiej gry. Uwielbiam jej szybkie, życiowe i zabawne porady na temat tego, jak wyglądać jak milion dolarów, nawet, jeśli ma się w kieszeni tylko 20 zł. I doceniam to, że Andrea w swojej książce umawia nas z najlepszymi hollywoodzkimi dermatologami, makijażystami i fryzjerami. Gwiazdy i celebryci płacą im majątek - my dostajemy ich rady gratis.”

Joanna Winiarska, szefowa działu urody polskiej edycji magazynu "Glamour"

 

Magdalena Pieczonka, makijażystka gwiazd:

"Jak wyglądać olśniewająco to niezwykle praktyczny przewodnik po aspektach damskiej urody - jej różnorodności i niepowtarzalności, jej wadach i zaletach. To również bogate spektrum produktów i narzędzi, dzięki którym każda kobieta nauczy się, jak zniwelować niedoskonałości swego wyglądu i wyeksponować tylko to, co w nim najpiękniejsze. Książka może pomóc zbudować świadomość własnej urody, jej specyfiki oraz oryginalności. Przy okazji podpowie, w jaki sposób osiągnąć wymarzony efekt.

PS. Co do luksusu... Dziś luksusowo znaczy subtelnie, elegancko, z umiarem. Współczesna Kobieta Luksusowa to kobieta naturalna, prawdziwa, a więc również taka, która niczego nie udaje. Nie musi. I nie chce. Dziś prawda jest luksusem, Drogie Panie... A na luksus trzeba sobie mocno zapracować. Ale myślę, że warto... Polecam książkę i pozdrawiam wszystkie kobiety, które pragną olśniewać swoim wyglądem!"

J.R.

Wydrukowano z Zespół Szkół nr 1 w Białej Piskiej (https://zsnr1bialapiska.pl/aktualnosci/158/wyglądasz-jak-milion-dolarów.html) dnia 27.01.2020 o godzinie 03:56.