ZROBIŁ TO… CZY NIE?

Środa, 23 października 2019 07:05 Tadeusz Kowalczyk

POLECAM do przeczytania książkę Imrana Mahmooda ,,Nic o mnie nie wiecie”

Jest to powieść sensacyjno-kryminalna. Opowiada o młodym mężczyźnie, który został oskarżony o morderstwo. Chwilę przed rozpoczęciem procesu sądowego zwalnia swojego adwokata i decyduje się na samodzielne wygłoszenie mowy końcowej we własnej obronie. Trudno jest wyjawić prawdę tak, aby wiara w nią przyszła z łatwością. Jak myślicie, czy młody chłopak zdoła udowodnić jak było naprawdę? Słowa, które wypowiada w swojej obronie rodzą wiele wątpliwości. Liczy się odpowiedz na jedno pytanie: ZROBIŁ TO, CZY NIE?

Książka pisana jest językiem potocznym, co ułatwia młodym ludziom zrozumienie jej sensu. Ukazuje świat taki, jaki widzą go nastolatkowie. Bohaterowie przeżywają problemy, z którymi borykamy się w naszym życiu. Występują wątki miłosne, co z pewnością spodoba się każdej dziewczynie.

Jest to jedna z moich ulubionych książek. Naprawdę zachęcam, aby każdy z was po nią sięgnął. Nie zawiedziecie się!

Nikolina Kurasz.