Wycieczka do MWE

Niedziela, 22 kwietnia 2018 08:38 Tadeusz Kowalczyk

W dniu 16 kwietnia 2018r uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Białej Piskiej z klas II i III Technikum Pojazdów Samochodowych oraz III Technikum Mechanizacji Rolnictwa wraz z nauczycielami przedmiotów mechanicznych zwiedzili zakład produkcyjny "MWE Robert Rozwadowski".

Pierwszy Dzień Wiosny 2018

Niedziela, 22 kwietnia 2018 08:28 Tadeusz Kowalczyk

W dniu 21 marca tradycyjnie jak co roku obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Z okazji tego bardzo radosnego święta, Samorząd Uczniowski zorganizował dość nietypowe jego obchody. Biorąc pod uwagę to, co najbardziej interesuje młodzież, czyli sport, współzawodnictwo i dobrą zabawę, udało nam się stworzyć „Wiosenne rozgrywki – nauczyciele kontra uczniowie”.

Wielkanoc 2018

Piątek, 30 marca 2018 10:56 Tadeusz Kowalczyk

 

Konkurs WMOR ARiMR - Załóż konto w aplikacji eWniosekPLus

Czwartek, 8 marca 2018 08:57 Tadeusz Kowalczyk

Warmińsko-Mazurski Oddział Regionalny ARiMR zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego, których rodzice (opiekunowie) ubiegają się o przyznanie płatności bezpośrednich, do wzięcia udziału w konkursie na założenie konta na stronie www.arimr.gov.pl w aplikacji e-Wniosek.

Zapraszamy do wzięcia w nim udziału wszystkich uczniów szkoły, których rodzice, bądź opiekunowie, składają w tym roku wniosek o płatności bezpośrednie.

Wszelkie szczegóły w załączonych dokumentach:

  1. Pismo w sprawie konkursu.
  2. Regulamin konkursu.
  3. Wzór karty zgłoszenia.
  4. Plakat.

ARiMR przewiduje nagrody.

Adres internetowy z informacjami na temat składania e-wniosków: http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/system-teleinformatyczny-arimr-wniosek-przez-internet/ewniosekplus.html

Uczestniczyliśmy w Gminnych Obchodach Święta Niepodległości.

Poniedziałek, 13 listopada 2017 17:55 Tadeusz Kowalczyk

11.11.2017

Poczet Sztandarowy Zespołu Szkół nr 1 w Białej Piskiej oraz delegacja uczniów z dyrektorem, Dariuszem Charubinem, uczestniczyła w pięknej mszy Za Ojczyznę, celebrowanej przez księdza proboszcza, Piotra Butrymowicza.

Oficjalna część uroczystości odbyła się pod Obeliskiem Marszała Józefa Piłsudskiego, gdzie poszczególne delegacje oddały hołd bohaterom walk o niepodległość Polski. Uroczystości uświetniła Orkiestra z Piskiego Domu Kultury oraz żołnierze Jednostki Wojskowej z Orzysza.